![](https://ukraineyouthdebates.de/wp-content/uploads/2024/06/sws_3347-1024x683-1.jpeg)
2-4 червня відбудуться Всеукраїнські півфінальні та фінальні дебатні турніри німецько-української ініціативи «Молодь дебатує». Учасниками турнірів стануть школярі зі Львова, Одеси, Полтави, Тернополя, Вінниці, Івано-Франківська, Чернігова, Хмельницького, Конотопа, Розсошенців, Чуднова, Знам’янки, Конотопа.
![](http://ukraineyouthdebates.de/wp-content/uploads/2024/05/pastel-vintage-minimalist-aesthetic-simple-grid-photo-collage-facebook-post-1.jpg)
Півфінальний дебатний турнір відбудеться 3 червня на тему «Чи варто відмовитись від зоопарків?». Переможці турніру 4 червня зустрінуться на суперфіналі, та дебатуватимуть на тему «Чи потрібно запровадити обовʼязкову суспільно-корисну практику у школі як обовʼязкову складову освітнього процесу?».
4 червня на відкриття суперфіналу, який відбудеться в Українському Домі, завітає міський голова Тернополя Сергій Надал та начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк.