Публікація офіційного сайту Запорізької спецiалiзованої школи-iнтернату II-III ступенiв «Січовий колегіум» Запорiзької Обласної Ради від 12 лютого 2020 року.
![](http://ukraineyouthdebates.de/wp-content/uploads/2021/04/84837459_2522757071384570_5086986388100874240_n-300x225-1.jpg)
«Молодь дебатує» – таку назву має німецько-український проєкт, спрямований на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не лише грамотно відстоювати власні погляди, а й поважати позицію співрозмовника, дискутуючи на суспільно важливі теми. Запорізький Січовий колегіум упродовж кількох років бере участь у цьому актуальному й цікавому проєкті як на місцевому, так і на регіональному рівні.
7-8 лютого у Харкові відбувся ІV національний фінал проєкту «Молодь дебатує», у якому взяли участь Генеральний консул ФРН, почесна консулка ФРН в місті Харків і заступник Міністра молоді та спорту України.
Учасниками проєкту – після попередніх перемог! – стали колегіанти Січового. Їм випало серед команд 16-ти областей України представляти нашу, Запорізьку область: учні Мілана Павловська, Богдан Козлов, Гліб Дудко та помічники-вчителі Олена Сопіна (керівник команди), консультанти Мирослава Лукашенко, Людмила Бостан, Оксана Петрюк.
Учасникам фінальної зустрічі було запропоновано дебатувати над проблемами «Чи варто запровадити в Україні проєкт екологічно чистого міста?», «Представництво неурядових громадських організацій у Верховній Раді», які, напевне, є чи не найактуальнішими для нашого сьогодення.
Фінальне змагання було надзвичайно цікавим і змістовним, а крім того, воно продемонструвало злагоджену командну роботу колегіантів, взаємоповагу, виваженість, толерантність і грунтовну базу знань кожного.
Тож гордістю пройнялася вся команда, весь колегіум коли переможцем став одинадцятикласник, учнівський лідер, активний учасник життя молоді не лише колегіуму, а й Запорізького краю – Богдан Козлов.
З перемогою вас, друзі!
Віримо, що участь у таких інтелектуальних молодіжних змаганнях сприяє формуванню сучасної активної української молоді, гідної будувати Європейську державу Україну!